• Hetmańska 20,
  Poznań
 • Telefon
  602 580 819
 • E-mail
  info@guardtsystem.pl

O nas

Firma „Guardt System” jest obecna na rynku poznańskim od 1996r. Od początku w naszej ofercie stawialiśmy na jakość, różnorodność, a przede wszystkim niezawodność rozwiązań w zakresie zabezpieczenia mienia. Świat idzie do przodu, a my staramy się dotrzymywać mu kroku. Śledzimy zarówno zmiany technologiczne, jakie mają miejsce, jak i rosnące potrzeby Klientów w zakresie bezpieczeństwa. Nie ograniczamy propozycji wyłącznie do rozległych i wymagających dużych nakładów instalacji dla dużych firm – staramy się tak konstruować ofertę, by każdy zainteresowany, od osoby prywatnej i małego dumu, po podmioty gospodarcze ze skomplikowaną infrastrukturą znalazł coś dla siebie.

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu:

 • systemów telewizji dozorowej (CCTV)
 • systemów kontroli dostępu (KD)
 • systemów alarmowych (SSWiN)
 • systemy automatyki domowej
 • systemów sygnalizacji pożaru (SAP)

Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych – firm małego, średniego, dużego sektora, oraz indywidualnych. Dostarczamy systemy alarmowe i monitoringu oraz inne nowatorskie rozwiązania na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Wielkopolski. Wykonujemy alarmy dla dużych obiektów oraz niewielkich biur, rozległych magazynów, a także prywatnych posesji, domów, mieszkań. Doradzimy chętnie przy wyborze rozwiązania, dopasowując je optymalnie do potrzeb przyszłych użytkowników.

Nasza praca jest oparta o zaufanie. W związku z tym duży nacisk kładziemy na standard świadczonych usług. Posiadamy Koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, licencje pracowników zabezpieczenia technicznego I i II stopnia. Poświadcza to nasze kompetencje oraz wysoką jakość i skuteczność instalowanych przez nas systemów alarmowych i monitoringu. Jesteśmy przekonani, że w parze z wysokiej jakości produktami, musi iść doskonała jakość usług.

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, gdyż wierzymy, że jest to dla nas najlepsza reklama. Osoby zainteresowane współpracą mogą liczyć na pomoc w doborze systemu do indywidualnych oczekiwań.

Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt, specjalistyczne usługi montażowe, możliwość dopasowania terminu realizacji, a także sprawne i szybkie wykonanie zlecenia. Gwarantujemy również korzystną ofertę cenową.